Nowomodny Dron DJI Phantom do wyjątkowych kamer Gopro Hero

Kamery gopro hero to rewolucyjne dzisiejsze kamery wyjątkowej jakości, które zdecydowanie królują pośród innych kamer na rynku. Cechują się one wyjątkowymi parametrami, zezwalają na nagrywanie wyraźnego obrazu, a równocześnie nie wolno odmówić im gustownego i niezwykle dobrego designu.

Są to kamery chętnie używane przez ekspertów, niemniej również wśród amatorów cieszą się one ogromnym uznaniem. Teraz do kamer GoPro Hero 4 Session zdołamy dokupić najświeższe drony DJI Phantom, jakie w markowych sklepach są przystępne od ręki. Mają one znacznie lepszą aparaturę sterującą niż minione modele, na domiar tego charakteryzują się też poprawionym kompasem. Teraz zanim zdecydujesz się na nabycie dzisiejszego drona DJI Phantom możesz go wypróbować na symulatorze DJI i przekonać się w jaki sposób lata.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Dron DJI Phantom to mały, lecz niesłychanie skuteczny wielowirnikowy multikopter pionowego startu z zintegrowanym systemem autopilota, jaki znakomicie nadaje się do filmowania przeróżnych rzeczy z powietrza. Jest prosty w obsłudze, lekki a także ogromnie zwinny, z pewnością każdy użytkownik będzie oczarowany jego dużą funkcjonalnością. Ma również GPS i bardzo mocną baterię. Korzystając z tego dzisiejszego drona zdołasz w jeszcze lepszy sposób filmować lub robić zdjęcia z powietrza, jest on bardzo solidny, a jego niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe sterowanie i także wielką łatwość w transporcie. Jest to profesjonalny sprzęt warty zaciekawienia, który posiada wyśmienite parametry techniczne.

Można go nabyć już od 3 tysięcy złotych, co z pewnością nie jest wcale wygórowaną ceną jak na tak sprawny, współczesny i fachowy dron. Wśród dronów innych firm bezsprzecznie znacznie się odróżnia, wskutek tego jeśli zależy Ci na jak najlepszej jakości to polecamy kupno właśnie DJI Phantom. Na pewno będziesz oczarowany tym wyjątkowym sprzętem.