Dlaczego należy chronić swój smartfon przy pomocy etui albo pokrowca, przegląd najpopularniejszych modeli.

Parę miesięcy trzymania telefonu w torebce albo kieszeni na pewno zostawi na nim spore ślady używania. Porysowany ekran, obudowa czy różne zanieczyszczenia na pewno nie będą wpływać na estetykę użytkowanego sprzętu.

Z tego też powodu wart zadbać o jego chociaż podstawową ochronę i założyć jakiś pokrowiec czy etui, zwłaszcza że koszty takich akcesoriów napraWDę nie są wysokie. Najprostsze case huawei honor 7 z plastiku można już kupić za dziesięć złotych, i nawet tego typu kierownik ochrony wrocław może być bardzo przydatna i skuteczna. Oczywiście wybór tego typu akcesoriów jest dużo większy, jeżeli ktoś ma taki kaprys, to wydać może nawet kilkaset złotych. W tej cenie na przykład można dostać stylowy pokrowiec LG K10, wykonany z doskonałej jakości skóry.
widok - firma

Autor: Gobierno Cholula
Źródło: http://www.flickr.com

sport

Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając pokrowiec albo etui przede wszystkim należy sprawdzić to, czy będzie pasować na sprzęt, dla jakiego jest wybierane. Aktualnie bardzo często się spotyka pokrowce dedykowane do odpowiednich rodzajów telefonów, ale i tak przed kupnem warto je zmierzyć, jeżeli będą takie możliwości. Warto zastanowić się również, czego się będzie po etui oczekiwać. Jeśli najważniejsza będzie ochrona przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, to najlepszym rozwiązaniem będzie silikon albo poliwęglan, pokrowce zrobione z tego typu materiałów świetnie zabezpieczają.

Za to naturalna skóra może nie będzie dawać jakiejś wielkiej ochrony, lecz za to świetnie się prezentuje, więc osoby które szukają stylu i elegancji będą zapewne stawiać właśnie na taki materiał.