Pyszne tosty na śniadanie – czym się kierować kupując toster?

Duża część lekarzy jest zdania, że porządne śniadanie to podstawowy element zdrowego stylu życia. Ranne pożywienie powinien dostarczyć organizmowi koniecznych składników i energii na cały długi dzień. Śniadanie powinno być treściwe, ale nic nie będzie stało na przeszkodzie temu, żeby było także dobre i smaczne. A do przyrządzenia smacznego śniadania idealnie będzie się nadawał toster, w nim można przypiec tosty, bułki czy też rogaliki.

Autor: KENWOOD
Zasada funkcjonowania tostera jest prosta, należy włożyć pieczywo do wnętrza urządzenia i po określonym czasie wyskakuje ono elegancko przyrumienione. Ale porządny toster powinien potrafić przygotować tosty należycie chrupkie, lecz nie przepieczone, z tych też powodów żeby naprawdę cieszyć się smakowitymi posiłkami warto kupić markowe urządzenie, znanej firmy.

Doskonale w tej kwestii wypadają urządzenia firmy Kenwood. Toster Kenwood TTM028 (TTM028) (świetne ceny) jest jednym z najprostszych typów, jednak tosty przyrządza bardzo smaczne. Ma pn regulację stopnia zarumienienia, więc każdy może przyrządzić sobie takie pieczywo, jakie smakuje mu najbardziej. Urządzenie to, tak samo jak Toster Kenwood TTM029 (TTM029) () cechuje niezwykle ciekawa, odważna gama kolorów. Toster TTM08 jest słonecznie żółty, zaś TTM029 został pomalowany na kolor czerwony ze stalowymi wstawkami. Oba modele kosztują podobnie i posiadają podobne funkcje, i w praktyce wybór pomiędzy nimi sprowadzał się będzie do tego, który będzie się bardziej podobał.

W podobnych cenach są sprzedawane również urządzenia kolejnej znanej firmy, czyli Philipsa. Dużą popularnością cieszy się toster HD 2686. Występuje on w paru kolorystycznych wersjach, Toster PHILIPS HD 2686/90 to czarno srebrna obudowa, za to Toster Philips HD2686/30 (0544893) zaprojektowany został w kolorze białym z dyskretnym bordowym paskiem. Tostery z tej serii posiadają 8-stopniową regulację grzałek, dzięki czemu można dokładnie dostosować jak bardzo ma być przyrumieniona grzanka. Przydatna może być także funkcja ponownego przygrzewania, a w sytuacji gdy chcemy przyrządzić potrawę z mrożonki, funkcja rozmrażania.