W co się ubrać, aby wyglądać szczuplej?

W co się ubrać, ażeby wyglądać szczuplej? Mamy dla Ciebie nieco rad, dzięki jakim będziesz wyglądać smuklej. Wystarczy zastosować parę prostych chwytów doskonale znanych stylistkom .
Zapamiętaj, iż wbicie się w okrycie o jeden rozmiar zbyt małe, może „pogrubić” nawet filigranową kobietę.

Tłuszczyk, jaki „wylewa się” ponad paskiem jeansów, fałdki dostrzegalne pod opiętym t-shirtem – tego wszystkiego możemy uniknąć, wkładając odpowiednio dopasowany kostium. Dotyczy to także bielizny – wrzynające się w ciało paski biustonosza, czy też stringi wyglądają kiepsko.
Pamiętaj zawsze, że jeśli ubranie będzie nazbyt przyciasne – zrobisz wrażenie jakbyś przed chwilą przytyła, zaś okrycia przestały na Ciebie pasować. I przeciwnie – odzienia o rozmiar zbyt duże sugerują, że dopiero co schudłaś.
naprawa auta

Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
Identycznie kiepskim pomysłem jest wkładanie na siebie ubranek wielkości namiotu w ufności, że wszystko „zakryją”. Na pewno nie będziesz wyglądała w nich smuklej. Wory odpowiednie są na ziemniaki, kobiety – bez względu na to jak dużo ważą – potrzebują kobiecych okryć. Stosownie dobrany rozmiar – stanowi klucz do sukcesu. Ubranie musi być na tyle luźne, by w żadnym przypadku nie wpijało się w ciało i nie opinało na fałdach tłuszczu, jednak tak dopasowane, by akcentowało kobiecość Twych kształtów. Albowiem kształty kobiece – to krągłe kształty.

Gdy będziesz o tym pamiętać, wówczas z tego co rozpatrywałaś za wadę, uczynić możesz swą największą zaletą.

Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę w tej tematyce, to czytaj tu lokalizator gps warszawa następne treści. Należy wejść w podany link.

Dostatnią ofertę ubrań o większych rozmiarach zawiera internet oferta sklepów online jest współcześnie przebogata! Z pewnością wyszukasz tam coś odpowiedniego dla siebie.