Jak przyspieszyć internet?

W dzisiejszych czasach Internet jest nieodłącznym elementem pracy oraz życia prywatnego. Coraz częściej sygnał jest zakłócany przez niechciane sygnały poboczne, które mogą wytwarzać np. różne urządzenia Umacniamy sygnał między innymi poprzez dodanie anteny, co w dużej mierze polepsza komfort korzystania. Pojawia się tylko dylemat – jaką wybrać. Przedstawiamy parę propozycji, jakie na pewno pomogą podczas wyboru oraz zobrazują nieco możliwości poszczególnych modeli.

czarny router TP-Link

Autor: Firecracker PR
Źródło: http://www.flickr.com

Tp – Link – doświadczenie miarą jakości.Firma system rekrutacyjny TP-LINK ma wśród swych urządzeń Karta Tp-Link PCI 300Mb/s TL-WN851N (porównaj ceny), – ten model jest anteną wychwytującą fale z każdej strony. Stabilność będą zapewniały nam magnesy wkomponowane u podstawy sprzętu. Dla użytkowników którzy cenią sobie wysoką jakość odbioru przy małych nakładach finansowych stanowić będzie znakomity wybór. Na nośniku CD są zainstalowane pliki do odczytu które nie wymagają wyspecjalizowanej wiedzy do rozpoczęcia użytkowania produktu.

D-LINK – sieć w Twoich rękachOfertą od przedsiębiorstwa D-LINK stanowi ciekawy model karty sieciowej: Karta D-LINK. Dzięki temu urządzeniu połączenie do całości staje się dziecinnie proste oraz nie potrzebuje innych połączeń. Zmniejsza to ilość okablowania co sprawia, iż inwestycja już i tak niskich kosztów opłaci się w większym stopniu. Dla znawców sprawy należy nadmienić, iż posiada ona tak zwaną kontrolę przepływu który zabezpiecza nas przed zniszczeniem danych przy nadmiernym obciążeniu sieci.

I znów TP-LINK przychodzi z odsieczą w nieprzerwanych niedogodnościach z połączeniem internetowym. Tym razem przedstawiamy rodzaj mobilnej karty sieciowej: Karta Tp-Link TL-WN727N, łącząca małej wielkości gabaryty z wysoką jakością połączenia. Zmodyfikowany układ daje większą niż do tej pory prędkość transmisji która wynosi ponad 150Mb/s. Unikalny program sprawia, że nie będzie problemu z działaniem na różnych oprogramowaniach Windows.Konsumenci którzy nie są zaznajomieni z nowinkami oraz mają problem z rozpoczęciem korzystania, firma Tp-Link dała w zestawie automatycznie wgrywające się pliki operacyjne, które ułatwi dostęp do szybkiego połączenia ze światem.