Wybierasz się na wyjątkową wyprawę? Utrwal wszystko z nieba na profesjonalnej kamerze dronowej

Uprawianie ekstremalnych dziedzin sportowych wiąże się z ogromnymi emocjami i okazuje się dla uczestników bardzo silnym przeżyciem. Zazwyczaj chcą oni filmować własne wystąpienia, by później obejrzeć je na spokojnie oraz analizować kolejne kroki. Przy takim nagrywaniu idealnie spisuje się kamera sportowa.

Znajdź najlepszą kamerę sportową

3dr iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeżeli zamierza się uwieczniać na filmikach swoje ekscesy sportowe, warto zainwestować w dobrą kamerę. W czasie filmowania wydarzeń sportowych oraz innych zajęć, w których uczestnik ciągle znajduje się w ruchu, doskonale odnajdują się profesjonalne kamery sportowe. Technologia wykorzystana w takich kamerach (zobacz koniecznie – mini kamera z czujnikiem ruchu i rejestratorem kamrec) pozwala na dogodną stabilizację obrazu także w warunkach wyjątkowo trudnych. Kamera sportowa nierzadko jest wyposażona w specjalne zaczepy, przez co można ją instalować na kierownicy roweru czy motoru, na dachu pojazdu lub na desce surfingowej. Stwarza to zupełnie nową i wyjątkową perspektywę utrwalanego obrazu. Z tego źródła .

Sprawdzi się również dron

Przy filmowaniu ekstremalnych wydarzeń lub trudno dostępnych zakątków najlepiej sprawdzą się kamery w typie dron, inaczej mówiąc kamery latające. Tego rodzaju wyposażenie pozwala tworzyć profesjonalne filmy z powietrza, utrwalając wydarzenia sportowe oraz kulturalne, jak również eksplorując nieznane oraz ciężko dostępne zakątki. Oczywiście kamera tego rodzaju musi wyróżniać się wysoką klasą, pośród użytkowników dronów powodzeniem może pochwalić się choćby 3DR SOLO, który pozwala nagrywać filmiki 4K i wykonywać fotografie o wyśmienitej jakości. Równocześnie model ten odznacza się niezwykłą szybkością i zwinnością, którą zawdzięcza skrupulatnie zaprojektowanemu kontrolerowi i bezszczotkowym silnikom.

Zaufaj fachowemu wyposażeniu

Przy zakupie kamery sportowej należy decydować się na dobry sprzęt, pochodzący od wiodących producentów. Oczywiście taki zakup łączy się ze znacznym wydatkiem, jednak otrzymuje się świadomość, że nagrywany filmik będzie doprawdy doskonałej jakości, a sama kamera nie zawiedzie nas w najmniej oczekiwanym momencie. Najlepszej jakości kamery sportowe i drony można kupić w profesjonalnych salonach, przykładowo: .