Z jakiego powodu powinniśmy posiadać własną witrynę internetową?

Sieć jest dzisiaj największym źródłem danych dostępnym prawie każdemu przeciętnemu mieszkańcowi Ziemi.
Już sam ten fakt winien być niepodważalnym argumentem przemawiającym za tym aby mieć własną stronę internetową.

Netbook SN10E2

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
W odróżnieniu od bilbordów czy też ulotek witryna WWW dociera do o wiele więcej liczbo adresatów za o wiele mniejsze pieniążki! Ten kto próbował się w taki sposób reklamować wie jakie to są koszta, nie powiadając już o reklamach w radiu bądź telewizji. Pod tym względem witryna internetowa nie ma sobie równych. Szczególnie dla młodych ludzi, internet jest najistotniejszym, a nierzadko jedynym źródłem wiedzy. Stąd dla każdej firmy chcącej zaistnieć wirtualny adres jest niezbędny.
Motorola

Autor: Mark Rimmel
Źródło: http://www.flickr.com
Szczególnym rodzajem przedsiębiorstw, których istnienie w sieci może mieć niebywale wielki, będą sklepy. Wielu zbywców wciąż boi się poszerzyć własne usługi o sprzedaż online. Są to zupełnie bezpodstawne lęki! Jedyne co można przez to osiągnąć to olbrzymie zyski! Posiadając sklep nawet w najludniejszej miejscowości, w najdogodniejszym miejscu ilość potencjalnych klientów nigdy nie będzie tak wielka jak w internecie, dlatego że w sklepie on-line mogą kupować obywatele z drugiego krańca polski a nawet zza granicy. Oczywiście nie tyczy się to wszelkich marketów. Otwieranie piekarni w sieci z myślą o sprzedaży na paręset kilometrów jest raczej niemądrym przedsięwzięciem.

Sieć daję tą wspaniałą możliwość jaką jest reklama dowolnych kształtów, rozmiaru czy treść dla każdego bez ograniczeń za śmieszne środki, bo już od 200 zł na rok. Wszyscy zgodzą się ze mną, że jak na reklamę to jest faktycznie mało.

Nie ociągaj się! Jeżeli zaciekawiły Cię zamieszczone tu notatki, to czytaj całość tutaj (http://www.galerialucznik.pl/pl/blog/co-to-jest-overlock-i-do-czego-sluzy-1542793899.html), który przygotowaliśmy dla Ciebie w poniższym linku. W nim znajdziesz sporo detali.

Mam nadzieję, iż rozwiałem wszystkie wątpliwości które miałeś odnośnie prywatnej strony WWW.