Czy na rynku dostępne są drony z zamontowanymi kamerami? Które możliwości daje dron 3DR Iris+?

Drony to sprzęt coraz mocniej popularny w Polsce. Co roku wprowadza się do sprzedaży nowocześniejsze i lepiej wyposażone modele. Dlatego właśnie tych niewielkich maszynek nie jest mało.

Każdy, kto jest zainteresowany takim tematem, z pewnością nie znudzi się.
3dr iris+

Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Przykładem świetnie wyposażonego urządzenia, które ma w komplecie wszystkie konieczne rzeczy, by zrobić fotografie lub nagrywać filmy, będzie dron 3DR Iris+ – (sprawdź sam). Został tenże dron stworzony poprzez amerykańską firmę, jaka specjalizuje się w komercyjnych dronach. Jest wyposażony w kamerę GoPro, która zapewni nagrywanie świetnej jakości obrazu. czas lotu takiego sprzętu to okres mniej więcej dwudziestu minut. Kiedy bateria się wyczerpie to dron wyląduje automatycznie. Możemy także z użyciem jednego przycisku sprawić, iż to urządzenie powróci do miejsca startu.

W trakcie lotu możemy na bieżąco śledzić parametry lotu takie jak prędkość, wysokość czy chociażby stan naładowania baterii.

Nie rezygnuj! Zachęcamy Cię, kontynuuj czytanie (https://www.serwiskluczy.pl/awaryjneotwieranie) fajnych artykułów. Może Ci wówczas udzielimy pomocy? Zachęcamy zatem do naszej następnej strony.

Dzięki temu wiemy, w jakim czasie należy nasze urządzenie zawrócić, żeby zdążyło dolecieć zanim wyładuje się bateria. Interesującą opcją jest także Follow me, znacząca tyle, że jeśli mamy komórkę z funkcją GPS, to możemy ustawić funkcję śledzenia z powietrza. Urządzenie po ustawieniu takowej opcji będzie nagrywać nas, zdążając naszym śladem. Można w ten sposób bez użycia rąk nakręcić swoją trasę biegową albo jazdę samochodem z powietrza.

Warto stale śledzić wszystkie nowości, ponieważ dobry sklep z dronami posiadał będzie dużo w ofercie w tej dziedzinie. Jeżeli zależy nam na dronie, który wypełni nasze oczekiwania w pełni, to na pewno uda się taki znaleźć, gdyż wybór jest bardzo duży.