Notebooki firmy Asus – z jakiego powodu cieszą się popularnością pośród klientów, jakie modele są chętnie kupowane.

Poszukując porządnego a równocześnie niedrogiego notebooka wielu klientów będzie się kierować w stronę firmy Asus. Producent ten od wielu lat jest ogromnie popularny, a jego urządzenia doskonale sprawdzają się zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych.

Świetne recenzje przykładowo zbiera seria K52, składająca się z kilkunastu różnych modeli różniących się ceną oraz konfiguracją. Na przykład asus k52f nie ma niezależnej karty graficznej, dzięki czemu jest najtańszy ze wszystkich – .

Na pewno zafascynują Cię omawiane informacje, więc przeanalizuj dokładnie polecany serwis www (https://eshop.pronar.com.pl/expro-klucze-2), który posiada wiele godnych zapamiętania faktów, to zbliżona tematyka jak w tym artykule.

Lecz pozostała konfiguracja jest całkiem dobra, więc w biurowych zastosowaniach urządzenie to świetnie sobie poradzi. Niedużo droższy, ale mający już w sobie dość wydajną kartę graficzną jest asus k52jc, więc dla graczy, którzy mniej wymagają jego zakup będzie dobrą inwestycją.

figurki 3D

Autor: Jennie Faber
Źródło: http://www.flickr.com

Znacznie więcej mogą zaoferować laptopy asus k52n, dedykowane dla klientów szukających wydajnych parametrów zarówno do pracy jak i rozrywki. Notebook ten został wyposażony w dość mocną grafikę oraz głośniki Altec Lansing, dzięki czemu chętnie jest wybierany przez klientów szukających w pełni multimedialnego urządzenia. Do tego oczywiście w komplecie jest 15-calowy, błyszczący wyświetlacz, bardzo dobrze odzwierciedlający kolory.

Zapaleni gracze z pewnością docenią też laptop z wyższej serii, czyli asus k53, przede wszystkim wyposażony w bardzo wydajną grafikę z dużą ilością pamięci . W zależności od wersji może ona posiadać nawet 2G pamięci, co na pewno pozwoli na spokojne granie bardziej nawet zaawansowane tytuły.