Notebooki firmy Asus – z jakiego powodu cieszą się popularnością pośród klientów, jakie modele są chętnie kupowane.

Poszukując porządnego a równocześnie niedrogiego notebooka wielu klientów będzie się kierować w stronę firmy Asus. Producent ten od wielu lat jest ogromnie popularny, a jego urządzenia doskonale sprawdzają się zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych.

Świetne recenzje przykładowo zbiera seria K52, składająca się z kilkunastu różnych modeli różniących się ceną oraz konfiguracją. Na przykład asus k52f nie ma niezależnej karty graficznej, dzięki czemu jest najtańszy ze wszystkich – . Lecz pozostała konfiguracja jest całkiem dobra, więc w biurowych zastosowaniach urządzenie to świetnie sobie poradzi. Niedużo droższy, ale mający już w sobie dość wydajną kartę graficzną jest asus k52jc, więc dla graczy, którzy mniej wymagają jego zakup będzie dobrą inwestycją.
figurki 3D

Autor: Jennie Faber
Źródło: http://www.flickr.com
Znacznie więcej mogą zaoferować laptopy asus k52n, dedykowane dla klientów szukających wydajnych parametrów zarówno do pracy jak i rozrywki. Notebook ten został wyposażony w dość mocną grafikę oraz głośniki Altec Lansing, dzięki czemu chętnie jest wybierany przez klientów szukających w pełni multimedialnego urządzenia. Do tego oczywiście w komplecie jest 15-calowy, błyszczący wyświetlacz, bardzo dobrze odzwierciedlający kolory.

Zapaleni gracze z pewnością docenią też laptop laptop lenovo thinkpad z wyższej serii, czyli asus k53, przede wszystkim wyposażony w bardzo wydajną grafikę z dużą ilością pamięci . W zależności od wersji może ona posiadać nawet 2G pamięci, co na pewno pozwoli na spokojne granie bardziej nawet zaawansowane tytuły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*