Nowoczesny, skuteczny dron z kamerą – 3DR SOLO

Poszukując nowomodnego drona z kamerą najwyższej jakości, ofiarowanego do profesjonalnego filmowania z powietrza, powinno zapoznać się z artykułem firmy 3D Robotics – 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada sporo zalet i dzisiejszych funkcji. Został zaprojektowany przez biegłych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest faktycznie łatwe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się przycisk pauzy, jaki w razie potrzeby bez szwanku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.

dron

Źródło: pixabay

Dzięki temu dron z kamerą może wykonywać nawet skomplikowane i złożone loty samoczynne przy różnorodnych trybach pracy. Do tego model ten ma również funkcję streamingu HD poprzez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO zdoła pracować do 25 minut, wielką zaletą jest to, że system bezustannie kontroluje czas pracy baterii i jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy należy sprowadzić drona na ziemię i bezpiecznie wylądować. To również duże uproszczenie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje także niemało różnych trybów pracy automatycznej, które w wielu sytuacjach zdołają okazać się niezmiernie użyteczne. Dzięki trybom automatycznym zawsze możemy uzyskać satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na jakim stopniu znajdują się nasze zdolności.

dron z kamerą

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Ten nowoczesny dron z kamerą naturalnie pozwoli nam na sfilmowanie wyjątkowych obrazów z powietrza. Jego innowacyjne funkcje i duże zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem i dostanie jak najlepszych rezultatów. Bez wątpliwości nie odkryjemy na rynku lepszego drona z kamerą aniżeli 3DR SOLO, jaki cieszy się znakomitymi opiniami oraz niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Warto zaznajomić się z tym nowoczesnym urządzeniem oraz dowiedzieć się, które jeszcze czytnik rfid ułatwienia i pożyteczne funkcje oferuje. Bez wątpliwości dron 3DR SOLO bezapelacyjnie spełni nasze oczekiwania.