Xperia c6603, Xperia ultra, Xperia x2 – jak nie przepłacać i wybrać idealny smartfon?

Na rynku istnieje już tyle smartphonów, że idzie się pogubić. Żeby ułatwić sobie sprawę, trzeba zacząć od określenia swoich oczekiwań i budżetu, jakim dysponujemy na kupno smartphona.

komputer

Autor: vetaturfumare
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli potrzebujesz telefonu z zastosowaniem do dzwonienia oraz przeglądania Internetu, to możesz rozejrzeć się po podstawowych modelach producentów, zaczynających się już od kilkuset złotych. Osoby nastawione na szersze użytkowanie telefonu, czyli np. lubiące robić mnóstwo fotografii i nagrywać filmiki mogą dołożyć kolejne kilkaset złotych i kupić smartphone z wyższej półki cenowej.

Kiedy zainteresuje Cię ten temat, obejrzyj ponadto podobne nasze portale, które przedstawiają to zagadnienie – na pewno również Cię zaciekawią.

Sony xperia c6603 jest jednym z modeli, który jest szybki, dosyć długo trzyma baterię i zawiera w swoim wyposażeniu dobrej jakości aparat. Co do pamięci telefonu, nie warto się nią kierować przy wyborze konkretnego modelu, bo w praktycznie każdym smartfonie jest możliwość instalacji karty zewnętrznej, która w dzisiejszych czasach kosztuje naprawdę mało.

kuchenka mikrofalowa

Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o
Nieco droższy, ale równie wartościowy model xperia ultra to sprawdzone rozwiązanie, z przeznaczeniem szczególnie dla kobiet. Chociaż smartphone jest dosyć duży, jest niezwykle cienki, dzięki czemu może zmieścić się w każdą kieszeń torebki. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na ten model chwalą jego wysoką jakość wykonania oraz duży wyświetlacz, ułatwiający obsługę smartfona – xperia ultra.
Dla osób lubiących klawiatury warty uwagi okazać się może model Sony xperia x2. Chociaż niewielki, ma wbudowaną klawiaturę querty. Pamięć modelu będzie wymagała jednak uzupełnienia, co zupełnie nie sprawia problemu przy teraźniejszych kosztach kart zewnętrznych – nie przegap tej xperii.
Telefon komórkowy to urządzenie, które – przede wszystkim – ma być dla nas wygodne i dobrane do naszych upodobań, potrzeb jak również stylu życia.

Jak przyznało wielu użytkowników, sugerowanie się modą na konkretną markę albo model nie zawsze spełni nasze oczekiwania. Warto więc, żeby najpierw dokładnie móc sprecyzować, co chcemy i zapoznać się z testami konkretnego modelu. Wówczas wybór powinien stać się oczywisty.