Billboardy nie przyciągają twojej uwagi? Zdecyduj się na doskonałe rozwiązanie, jakim jest ekran LED

Zaobserwowałeś, że billboardy nie przynoszą już spodziewanych efektów? Ludziom przejadły się plakaty, które można spotkać właściwie na każdym kroku. Najgorsze są te po części odklejone, które wiszą przez kilka tygodni i nikt się tym nie zajmuje, przez co kompletnie nie mamy ochoty skorzystać z usług czy zakupić produkty określonej firmy. W takim wypadku dobrze jest wybrać ekran led, który stanowi znakomitą opcję.

duży ekran LED

Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Ich najważniejszym plusem w porównaniu do billboardów jest możliwość pokazywania animacji. Nie musi to być tylko statyczny obraz, a treści połączone z animacją, jakie dużo lepiej przyciągają wzrok i przyczyniają się do większego zainteresowania klientów. Szczególnie, gdy zatrzymali się na światłach i czekają, aż będą mogli jechać – wtedy mają chwilę czasu, aby rozejrzeć się wokół oraz trafić na reklamy, które wywołają ich zainteresowanie (kliknij po więcej).

Ciekawy materiał? Jeżeli masz takie przekonanie, to tak samo wciągające zagadnienia poznasz również we wpisie (https://www.hurtopony.pl/opony-przemyslowe-bostone.html), który jest tu.

Jeśli reklama będzie dobrze zaprojektowana, być może będą mieć ochotę, aby sprawdzić więcej informacji na jej temat. Ale ekrany LED nie występują wyłącznie przy drogach. Można ją spotkać także w innych miejscach – m.in. na targach czy imprezach masowych, kiedy między występami też mogą być emitowane reklamy.

Co więcej ekran LED działa bez względu na pogodę. Niezależnie od tego czy świeci słońce, czy pada deszcz, urządzenia te doskonale spełniają swoje funkcje. Są odporne na nieprzyjazne warunki pogodowe, jednak można je dodatkowo ochronić. Ekrany na ogół emitują reklamy przez kilkanaście godzin dziennie – od wczesnych godzin rannych do późnych godzin wieczorem. Jakość obrazów na nich emitowanych jest niezwykle wysoka, co jest niewątpliwym i kolejnym atutem tego rozwiązania.

informacyjne ekrany LED

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Co ważne, firmy trudniące się wynajmem powierzchni na ekranach LED-owych wielokrotnie proponują również możliwość zrobienia projektu reklamy, jak . To doskonała oferta, ponieważ klienci mogą liczyć dzięki temu na korzystne propozycje cenowe. Najkorzystniej jest wynajmować ekrany, jakie ustawione są przy ruchliwych ulicach albo są umiejscowione w centrum miasta, gdyż najwięcej osób może je tam zobaczyć.
Jeżeli już wiesz, dlaczego warto jest wybrać powyższe rozwiązanie, musisz wyszukać odpowiednią firmę oraz cieszyć się rezultatami, jakie bez wątpienia pojawią się w szybkim czasie.