Jakie możliwości mamy w obecnych czasach, jeśli chodzi o nieprofesjonalne filmowanie i robienie zdjęć ? Jakie sprzęty są warte uwagi?

Możliwości techniczne, jeżeli chodzi o nagrywanie nieprofesjonalnych filmów, są dziś już naprawdę bardzo duże. Gdy porównać jakość takich filmów do takich, jakie kręcono jeszcze nie tak dawno temu, to można naprawdę się zdziwić, jak bardzo technika poszła naprzód.

Najciekawsze jest to, że na tego rodzaju sprzęt może sobie pozwolić dużo więcej osób.

rozmowa biznesowa

Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele rozmawia się o dronach, które są mechanizmami szczególnie uniwersalnymi. Wyposażone w świetnej jakości sprzęt do filmowania, mogą być przydatne do kręcenia niesamowitych filmów. Ujęcia z powietrza prezentują się niesamowicie oraz mocno różnią się od tego, co będziemy w stanie nagrać kamerą z ziemi. Coraz większa dostępność takich urządzeń spowodowała, iż już bardzo często spotkać je można w rękach nieprofesjonalistów.
Jeśli chodzi o drony Warszawa oferuje tych urządzeń naprawdę spory Wybór (rzuć okiem na gohero.pl). Na pewno odszukamy sklep, w którym będziemy mogli zakupić sprzęt niezłej jakości. Coraz więcej ludzi zakłada firmy, proponując zrobienie zdjęć czy też filmów z drona. Świetnie sprawdza się takie rozwiązanie w trakcie przyjęć weselnych, ponieważ efekt użycia takiego sprzętu jest bardzo unikatowy. Ujęcia będą odmienne niż robione zwyczajnym sprzętem.
garnki

Autor: Silit
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/index/1/34/19/silit__inspiration/id
Osoby uprawiające sport (odwiedź kamera sportowa ) także mogą być usatysfakcjonowane, ponieważ w dzisiejszych czasach istnieje sporo opcji, by na przykład zrobić fotografie własnych wyczynów sportowych w naprawdę niezłej jakości (patrz na gohero.pl). Dobrym przykładem będzie sprzęt o nazwie GoPro Hero 3+ silver, czyli aparat, jaki zrobi naprawdę dobre zdjęcia.

Przydatną funkcją może być możliwość robienia seryjnych zdjęć, co kilka sekund. Przez to ani jedno ciekawe ujęcie nam nie umknie. Warto więc inwestować w takiego rodzaju sprzęt.