Tag «części»

części

Metropolia czy wieś. Gdzie warto zamieszkać?

tego typu historia: spotyka się dwóch kolegów na ulicach Warszawy. Jak to wyglądało zanim na siebie wpadli? Otóż, jeden z nich chodzi powolutku, ogląda każdą rzecz, spogląda do góry, a na twarzy ma delikatny, bystry uśmiech. Drugi pędzi jak szalony, jest zauważalnie pobudzony i czuć, że ma zły dzień. Gdy się spotykają przystaje jednak i mówi, że już nie ma sensu biec, że już i tak nie zdążył, ponieważ były pewne utrudnienia na drodze. Na początku korek, potem nie miał gdzie zaparkować samochodu, podsumowując porażka.

Gdzie kupić potrzebne części do naprawy RTV i AGD?

Wielu miłośników sprzętu muzycznego wraca do produktów wprowadzonych w latach 70 bądź 80 minionego wieku. Był to czas niezwykle dynamicznego rozwoju wzmacniaczy audio i gramofonów. Obecnie na giełdach i w internecie można kupić niewątpliwe perełki z tamtego okresu, za nieduże sumy.

Nowoczesne Rejestratory do dyscyplin ekstremalnych

Ostatnio bardzo często można natknąć się w Internecie na nagrania filmowe, przedstawiające przykładowo powietrzne akrobacje na snowboardzie lub ekstremalny zjazd na rowerze. Typową cechą tych filmów jest jednak ich punkt widzenia – na filmach tego typu obserwuje się otoczenie w pewnym sensie oczami sportowca. Taki efekt uzyskuje się tylko za pomocą właściwego sprzętu, który przytwierdza się do ubrania lub części ciała sportowca.