Tag «części»

części

Metropolia czy wieś. Gdzie warto zamieszkać?

Taka opowieść: spotyka się dwóch znajomych na ulicach stolicy. Jak to było zanim się spotkali? Otóż, jeden z nich spaceruje powoli, ogląda każdą rzecz, patrzy do góry, a na twarzy ma spokojny, sprytny uśmiech. Drugi pędzi jak szalony, jest mocno pobudzony i czuć, iż coś mu się wymyka z rąk. Gdy się spotykają przystaje jednakże i mówi, że już nie musi biec, że już i tak się nie uda, nie zdąży, bo były pewne utrudnienia na drodze. Na początku ulica była zakorkowana, następnie nie miał gdzie zostawić samochodu, podsumowując porażka.

Gdzie kupić potrzebne części do naprawy RTV i AGD?

Wielu miłośników sprzętu muzycznego wraca do produktów wprowadzonych w latach 70 bądź 80 minionego wieku. Był to czas niezwykle dynamicznego rozwoju wzmacniaczy audio i gramofonów. Obecnie na giełdach i w internecie można kupić niewątpliwe perełki z tamtego okresu, za nieduże sumy.

Nowoczesne Rejestratory do dyscyplin ekstremalnych

Ostatnio bardzo często można natknąć się w Internecie na nagrania filmowe, przedstawiające przykładowo powietrzne akrobacje na snowboardzie lub ekstremalny zjazd na rowerze. Typową cechą tych filmów jest jednak ich punkt widzenia – na filmach tego typu obserwuje się otoczenie w pewnym sensie oczami sportowca. Taki efekt uzyskuje się tylko za pomocą właściwego sprzętu, który przytwierdza się do ubrania lub części ciała sportowca.